Dijital Deniz

Çocukken, 2000’li yıllara geldiğimizde Jetgiller’de olduğu gibi, uçan arabalarla seyahat edeceğimizi düşünürdüm. 2014 yılına geldik, hala uçan bir arabam yok, ama bankacılık işlemlerimi Jetgiller seviyesinde yapabileceğim imkanlara kavuştum.

Önce enpara.com, arkasından mutluparam.com, sonra Yapı Kredi Nuvo derken şimdi de DenizBank dijital bankacılığa el attı. dijitaldeniz.com adresiyle dijital bankacılık ürünlerini bir araya getiren DenizBank, şubeye uğramadan işlem yapmak isteyen müşteriler için yeni fırsatlar sunuyor.

dijitaldeniz.com nedir?

Dijital Deniz, DenizBank’ın sunduğu hizmetleri, şubeye uğramadan halletmenizi sağlayan yeni nesil bir bankacılık platformudur. Örneğin dijitaldeniz.com üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanabilir veya vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

dijitaldeniz.com, “Evinde Bankacılık” anlayışı ile, dijitaldeniz.com adresi üzerinden başvuru yapan müşterilerin başvuru evraklarını banka çalışanı aracılığıyla, müşterinin dilediği adrese getiriyor ve müşteri yorulmadan başvurusunu yapabiliyor.

dijital denizdijitaldeniz.com Kampanyaları

Dijital Deniz, şu an için DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması olan fastPay kampanyalarını sunmakta olup, ilerleyen zamanda uygun kredi faiz oranları ve yüksek mevduat faizi vermesi bekleniyor. Ayrıca dijitaldeniz.com üzerinden yapılan başvurularda dosya masrafı alınmıyor.

Dijital bankacılık platformunda rekabet kızışıyor. Yakında bir çok bankadan bu yöne doğru hamleler görebileceğiz. Bakalım, dijitaldeniz.com bu rekabette kendisi için nasıl bir pozisyon alacak?

Leave a Reply

Your email address will not be published.