İş Bankası Bayram Kredisi

Kurban Bayramı’na 1 aydan az bir süre kala, bankalar da bayram kredisi fırsatlarını açıklamaya başladılar. Eylül ayının başından itibaren başlayan, geleneksel bayram kredisi fırsatı ile İş Bankası kurban bayramı kredisi kampanyasını ilk açıklayan banka oldu.

İş Bankası kurban bayramı kredisi kampanyası 13 Ekim’e kadar devam edecek. Bayram kredisi kampanyası kapsamında, serbest meslek sahipleri, ücretli çalışanlar ve emekliler, aylık %0.95 faiz oranı ve sadece 25 TL kredi tahsis ücreti ile 12 ay vade ve 5 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca, İş Bankası bayram kredisi kampanyası kapsamında 50 bin TL ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilmek de mümkün.

İş Bankası, 2014 yılı bayram kredisine başvurmak için, “NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ” aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Örneğin; “NAKİT, 12345678910, 3000, 1150” yazıp, 4402’ye mesaj göndererek İş Bankası geleneksel bayram kredisine başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası bayram kredisine, internet şubesi, bankamatikler, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan ve 1300’den fazla İş Bankası şubesinden de başvurabilirsiniz. Başvurunuz sonrası, bayram kredisi başvuru sonucu cebinize gelecektir.

İş Bankası geleneksel bayram kredisi ile 12 ay vadeli ve 5 bin TL kredi çektiğiniz takdirde, size uygulanan faiz oranı %0.95 olup, toplam yıllık maliyet %16.09 olacaktır. Aylık taksit tutarı ise 448.18 TL olarak gerçekleşecektir.

İş Bankası’ndan maaşını alanlar ve kamu çalışanları için de geçerli olan İş Bankası bayram kredisi kampanyasında, kamu çalışanları ve maaş müşterileri için kredi tahsis ücretinde 50 TL indirim yapılmaktadır.

İş Bankası geleneksel bayram kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu aşağıda sunulmuştur.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası bayram kredisi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.