Bank’O Card

2012 yılının Eylül ayı sonunda faaliyetlerine başlayan Odeabank, Akbank’ın kredi kartı markası Axess ile işbirliğine giderek Bank’O Card markasını oluşturdu. Hülya Avşar’ın reklamlarında oynadığı Odebank kredi kartı Bank’O Card, Axess özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarına taksit ve erteleme, chip-para gibi bir takım diğer avantajlar da sunmakta. Özellikle Bank’O Hizmet kapsamında, Odeabank kredi kartı kullanıcıları, rezervasyon, asistan, lastik yardımı ve shuttle hizmetlerinden faydalanabiliyorlar.

Odeabank kredi kartı çeşitlerini, Odeabank kredi kartı kampanyalarını, Odeabank kredi kartı başvurusunu ve Odeabank kredi kartı başvuru sorgulama işlemini aşağıda görebilirsiniz.

Bank’O Card Çeşitleri

Bank’O Card’ın temel olarak Standart, Gold ve Platinum olmak üzere 3 çeşit kartı bulunmakla beraber, bu kartların sayısı Axess özelliği içerip içermemesine göre 6’ya çıkıyor. Odeabank Gold kart sahipleri lastik yardımı ve vale hizmetlerinden faydalanabiliyorken, Platinum kullanıcıları ek olarak Wings Card’ın havalimanlarındaki loungelarından da belirli ücret karşılığı faydalanabiliyorlar.

Bank’O Card Kampanyaları

Bank’O Card kullanıcılarına Axess’in sunduğu taksit ve chip-para kampanyalarının yanı sıra kimi zaman özel kampanyalar da sunabiliyor. Şu sıralar, Bank’O Card’ın en önemli kampanyası 10 adet fatura ödeme talimatına 150 TL chip-para hediye etmesi. Ayrıca, Bank’O Card sahipleri 100 TL ve üzeri yurtdışı ve duty free harcamalarını da 3 taksitte ödeyebiliyorlar.

Odeabank kredi kartı kampanyalarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bank’O Card Başvuru

Odeabank kredi kartı başvurusu için, cep telefonunuzun mesaj bölümüne, BANKO boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS gönderebilirsiniz. (Örneğin: BANKO 12345678910)

Odeabank kredi kartı başvurusunu internet üzerinden buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

SMS ve internet başvurusu dışında, Bank’O Card’a başvurmak için Odeabank’ı 444 8 444 numaralı iletişim merkezinden arayabilir veya Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bank’O Card Başvuru Sorgulama

Odeabank kredi kartı başvurusu sorgulamak için 444 8 444 numaralı çağrı merkezini arayabilir ve Odeabank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.