Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası, kredi kartı kullanıcılarının en çok tercih ettikleri bankalardan biridir. 2014 yılında Garanti Bankası’nın kredi kartı sayısı 10 milyona yaklaşmıştır. Bonus Card, Money Card, Flexi Card, Miles&Smiles ve American Express gibi kredi kartı çeşitlerini bünyesinde barındıran Garanti Bankası, yeni kredi kartı almak isteyen bir çok müşterinin de başvuru yaptığı bir bankadır.

18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi herkes, kefil gerekmeksizin Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilir. Düzenli bir geliri olmayanlar ve yabancıların ise Garanti Bankası kredi kartlarına bir kefil (garantör) eşliğinde başvurmaları gerekmektedir.

Garanti Bankası kredi kartı başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup, sözleşme bölümünü imzalayıp ve ekinde gerekli belgelerle birlikte Garanti Bankası şubelerine bıraktıktan sonra, kredi kartı başvurunuz 20 gün içerisinde sonuçlandırılır.

Bugünkü yazımda, Garanti Bankası kredi kartı başvuru sorgulama ve Garanti Bankası kredi kartı başvuru takip işlemlerine ilişkin bilgiler vermeye çalışacağım.

İnternetten Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Bonus Card kredi kartı başvuru sorgulaması, Money Card kredi kartı başvuru sorgulaması, Flexi Card kredi kartı başvuru sorgulaması, Miles&Smiles kredi kartı başvuru sorgulaması ve American Express kredi kartı başvuru sorgulaması yapmak için müşteriler online kredi kartı başvuru takip sistemini kullanabilirler.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu sorgulamak için, bu linke tıklayın. Açılan sayfada başvurduğunuz ürünü seçtikten sonra, kredi kartı başvurusunu yaptığınız formun numarasını yazın. Telefon numarası ve doğum tarihinizi yazdıktan sonra, formun altında bulunan kutunun içerisindeki gördüğünüz rakam ve harfleri “işlem doğrulama” kısmına yazıp, “devam”a tıklayın. Bu şekilde Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sorgulamasını internetten yapabileceğiniz gibi, Garanti Bankası çağrı merkezini arayarak da kredi kartı başvuru takibini yapabilirsiniz. Garanti Bankası çağrı merkezi numarası: 444 0 333

Comments
 1. Kartım onaylandımı

  • Can Balkan

   Garanti Bankası Çağrı Merkezi’nin 444 0 333 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

 2. iyi günler ben bundan iki hafta kadar oldu galiba kredi kartı mı yoksa benim adıma kart gelecekti acaba sonuç olarak bilgi almak istiyorum lütfen acil bilgilendirirmisiniz 0332 561XXXX soner eski isteyin

  • Can Balkan

   Soner Bey,
   444 0 333 numarali telefondan Garanti Bankasi kredi karti basvuru sonucunuzu ogrenebilirsiniz.

 3. Yücel

  Kredi kartım nezaman gelir

  • Can Balkan

   Başvurunuz onaylandıysa kredi kartınızı bağlı bulunduğunuz Garanti Bankası şubesinden alabilirsiniz.

 4. Erkan uz

  Kredi kartı sorgulama

 5. Mehmet Yaşar Ergin

  AKBANK AKSES KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPMIŞTIM. BANA DÖNECEKLERİNİ SÖYLEMİŞTİ. AMA HALA DÖNMEDİLER.

  • Can Balkan

   444 2 525 numaralı Akbank Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.