Dijital Deniz Kredisi

DenizBank da, enpara, Nuvo, mutluparam ve iGaranti’ye rakip olacak şekilde, bir portal hazırladı. Dijital Deniz adı verilen yeni nesil bankacılık platformu üzerinden, şubeye gelmeden işlem yapılabiliyor. Daha önce Dijital Deniz’in çalışma sistemini burada anlatmıştım. Bugünse sizlere Dijital Deniz’in sunduğu uygun bir kredi fırsatından bahsedeceğim.

Dijital Deniz kredi kampanyası ile dosya masrafsız ve sigorta masrafsız kredi imkanının yanı sıra, 1.05% gibi cazip bir orandan kredi sunuyor. 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek Dijital Deniz kredi kampanyası kapsamında, yıllık toplam maliyet oranı 15.12% olarak gerçekleşiyor. Kredi kampanyası kapsamında çekilebilecek maksimum kredi tutarı ise 36 bin TL. Aşağıda, 5 bin TL kredi tutarı için hazırlanmış, örnek maliyet tablosunu görebilirsiniz.

Dijital Deniz Kredi Oranları

Peki ama Dijital Deniz kredisine nasıl başvuracağız?

Dijital Deniz kredisine başvurmak için buraya tıklayabilir ve bilgilerinizi girerek, kredi sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde, DenizBank personeli sizi adresinde ziyaret ederek, gerekli imzaları alıyor, hesabınızı açıp, kullanacağınız Paracard’ı teslim ediyor. Aynı gün içerisinde, kredi tutarınız hesabınıza yatıyor.

Dijital Deniz

DenizBank, şu anki piyasa koşulları içerisinde en uygun ihtiyaç kredisi oranını sunan banka. DenizBank Dijital Deniz kredi kampanyasına yakın oranlarda kredi sunan İş Bankası’nın Findeks kredi notu 1,700 ve üzeri olanlara sunmuş olduğu kredi fırsatını da diğer yazımızda siz değerli okuyucularımla paylaşacağım.

Comments
 1. Bulent

  Hocam merhaba

  Dijital Deniz, Enpara ve Nuvo’yla karşılaştırılınca en önemli eksisi hesap işletim ücreti alması.

  Sizden 17 aralıkta duyrulan HSBC Advance incelemesi bekliyorum açıkçası 🙂

  • Can Balkan

   Hocam merhaba,
   Aklımda. Çok yakında yayımlayacağım. Takipte kalın lütfen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.