Emekli Maaş Kampanyaları

Yıllarca gece gündüz demeden çalıştınız ve şimdi emeklisiniz. Aldığınız maaş kıt kanaat geçinmenizi ancak sağlıyor. Bütçenize ufak da bir katkı sağlaması açısından, bankalar emekli maaşınızı kendi bankalarına transfer etmeniz karşılığında, düzenledikleri emekli maaşı kampanyaları ile emeklilere bir takım ödüller veriyorlar. 2014 yılı Şubat ayı itibarıyla, 6 bankanın emekli maaşı kampanyası var. 3 banka nakit olarak ödül verirken, 3 banka da kredi kartı puanı olarak emeklilerin gönlünü kazanmaya çalışıyor. Emekli maaşı kampanyalarında verilen ödüllerin yanı sıra, bankalar maaşını taşıyan emeklilere, kredi kullanımı, otomatik ödeme gibi konularda da ek kampanyalar düzenliyorlar.

Emekli maaşı kampanyası karşılaştırmasını aşağıda vermeye çalıştım. Maalesef henüz emekli maaşı almıyorum, fakat alıyor olsaydım, taahhüt süresi ve ödül karşılaştırılması yapıldığında şu an için en mantıklı görünen Garanti Bankası emekli maaş kampanyası veya DenizBank emekli maaş kampanyasını seçerdim. Garanti Bankası hem süreyi kısa tutmuş hem de ödülü altın olarak vermeyi taahhüt etmiş. Öte yandan DenizBank’ın ödül tutarı çok yüksek ama taahhüt süresi çok uzun. DenizBank’a maaşı taşıdıktan sonra, başka bir banka daha yüksek tutarlı bir emekli maaşı kampanyası yapar mı?

Bankaların emekli maaşı kampanyaları karşılaştırmasına bakarak, siz de kendiniz için en uygun emekli maaşı kampanyasını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bankaya maaşınızı taşımadan önce, emekli maaş kampanyasının sözleşme detaylarını muhakkak en ince ayrıntısına kadar okuyun. Hesap işletim ücreti alınacak mı? Bütün ATM’lerden ücretsiz para çekilebilecek mi? Kredi kartı kullanım ücreti alınacak mı? Havale/EFT ücretsiz mi?

Garanti Bankası Emekli Maaş Kampanyası: Garanti bankası, SGK emekli maaşını 1 yıl süreyle Garanti Bankası’ndan almayı taahhüt eden emeklilere, 1 çeyrek altın hediye ediyor. 28 Şubat 2014 tarihine kadar maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emeklilerin hesabına 1.75 gr altın ödemesi yapılıyor.

DenizBank Emekli Maaş Kampanyası: DenizBank, maaşını 3 yıl süreyle DenizBank’tan almayı taahhüt eden emeklilere, 400 TL nakit hediye ediyor. Ayrıca, akıllı telefonlar için tasarlanan fastPay uygulamasını telefonlarına indiren emekliler için 50 TL hediye veren DenizBank, toplamda emekli maaşını taşıyan müşterilere 450 TL ödül vermiş oluyor. DenizBank emekli  maaşı kampanyası 28 Şubat 2014 tarihine geçerli. DenizBank emekli maaşı kampanyasından yararlanan emeklililerin, maaşının DenizBank hesabına yatmasını takip eden ay içerisinde 400 TL nakit hediye de hesaplara yatıyor. Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabiliyor.

Devamını okumak için aşağıdaki sayfa numaralarına tıklayınız.

1 2
Comments
  1. Mehmet AYDIN

    denizbank emekliye birşey verdiği yok palavra bunlar hiç bir banka para vermeye yanaşmıyor ançak almaya bakıyor bu işe devlet el atarsa hallolur gerisi boş

Leave a Reply

Your email address will not be published.