Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bugün ekşisözlük’te Kredi Kartı Borç Sorgulama başlığına corydos isimli kullanıcı tarafindan yazılmış olan ve internetten Kredi Kartı Borç Sorgulama yaptığınızda başınıza gelebilecek olayı tek cümle ile şaka yollu özetleyen yazıyı okuduktan sonra siz değerli takipçilerimi bilgilendirmek istedim.

müthiş pratik hizmet veren sistem.

fakat ilk sorgulama yaptığımda 3.000 lira görünen borcum, yarım saat sonrasında tekrar sorgu yaptığımda 12.000 olarak görünmeye başladı. bu hatayı biran önce gidersinler lütfen.

Öncelikle internetten Kredi Kartı Borç Sorgulaması yapabileceğiniz yani kredi kartı borç öğrenme işlemini gerçekleştirebileceğiniz tek yer, borcunuzun olduğu bankanın internet bankacılığı sistemidir. Müşterisi olduğunuz bankanın internet bankacılığı sistemine ise yalnizca ilgili bankanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında internette `Kredi Kartı Borç Sorgulama` olarak aratıp, karşınıza çıkan sitelere kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgiler kötü amaçlı kullanıcıların eline geçecek ve kredi kartınızın limitini sıfırlayacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Kredi Kartı Borç Sorgulama işlemini yalnızca müşterisi olduğunuz bankanın sistemi üzerinden yapınız. Bu sisteme de yalnızca bankanızın internet sitesinden ulaşınız. Çünkü kötü amaçlı kullanıcılar banka internet bankacılığı sistemlerinin kopyalarını da yapıp, bilinçsiz tüketicilerin kredi kartı bilgilerini ellerine geçirebiliyorlar.

kredi karti borc sorgulamaGoogle’a Kredi Kartı Borç Sorgulama yazıp benim siteme ulaştınız. Burada yazılanları okumadan, bir an önce üstteki resim gibi kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz bir yer arıyorsunuz. Neyse ki şanslı gününüzdesiniz ve bir dolandırıcının sitesine gitmek yerine bu yazıyı okuyabildiniz. Şimdi yapmanız gereken kredi kartiınızı hangi bankadan aldıysanız, o bankanın internet sitesine girip internet bankacılığına bağlanmak. Eğer internet bankacılığı hesabınız yoksa bankanızın müşteri hizmetleri numarasını arayıp Kredi Kartı Borç Sorgulama isleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar SMS araciliğı ile de Kredi Kartı Borç Sorgulaması yapabiliyorlar.

Son bir uyarı daha, yukarda resimde görünen bilgilerin hepsini müşterisi olduğunuz banka sizden aynı anda istemez. Eğer bu bilgilerin hepsini Kredi Kartı Borç Sorgulama işlemi için isteyen bir ekran ile karşı karşıyaysanız hemen o sayfadan çıkın. Bu yazıyı okumadan önce bu bilgilerin hepsini internette bir yere yazdıysanız bankanızın müşteri hizmetleri numarasını arayıp kayıp çalıntı işlemlerinden müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartınızı hemen iptal ettiriniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.