Ocak 2015 MTV Kampanyaları

Yeni yıl ile birlikte, araç sahiplerini de benzersiz bir heyecan sarmış durumda. Araç sahiplerinin yılda 2 kez ödemekle yükümlü oldukları motorlu taşıtlar vergisinin ilk taksit ödeme dönemi içerisindeyiz. 2015 yılı ilk dönem MTV ödemelerinin 31 Ocak 2015 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.  Bu kadar araç sahibi olunca ve milyarlarca lira motorlu taşıt vergisi ödenince, bankalar da çeşitli MTV kampanyaları düzenliyorlar.

Bu yazımda, 2015 Ocak dönemi MTV kampanyalarını yazıp, en uygun MTV kampanyasını hangi kredi kartının sunduğunu ortaya çıkarmaya çalışacağım.

DenizBank MTV Kampanyası

DenizBank kredi kartı sahipleri, 1 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arasında yapacakları MTV ödemelerinde ücretsiz 6 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. 6 taksit fırsatına ek olarak, DenizBank MTV kampanyası ile MTV ödemelerini DenizBank kredi kartı ile yapan müşteriler Autowax’tan detaylı antibakteriyel iç temizlik ve ozon dezenfektasyon işlemini 400 TL yerine 190 TL’ye alabilecekler. DenizBank MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paraf MTV Kampanyası

Paraf sahipleri, 1 Ocak – 8 Şubat 2015 tarihleri arasında yapacakları 500 TL’ye kadar olan MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit;  500 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ücretsiz 5 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Paraf MTV kampanyasından faydalanan müşterilere ek olarak Nisan sonuna kadar Onur Air ile yapacakları yurt içi veya yurtdışı uçuşlarında %30 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar. Paraf MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bonus MTV Kampanyası

Bonus Card sahipleri, 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında yapacakları MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Bonus MTV kampanyasında, ücretsiz 3 taksit fırsatının yanı sıra, MTV ödemelerini internet şubesi, cep şubesi veya telefon bankacılığı üzerinden yapanlara, 99 TL’ye Piranha tablet imkanı da sunuyor. Bonus MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CardFinans MTV Kampanyası

CardFinans sahipleri, 2 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında yapacakları 50 bin TL’ye kadar olan MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. CardFinans MTV kampanyasından faydalanan Finansbank müşterilerine SMS ile gönderilecek indirim kodu ile Goldmaster’da %50’ye varan indirim fırsatından faydalanabilecekler. CardFinans MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ziraat Maximum MTV Kampanyası

Maximum özellikli Ziraat kredi kartı sahipleri, 1 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında yapacakları 75 TL ile 250 TL arasındaki MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit;  250 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ücretsiz 5 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Ziraat Bankası MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer MTV kampanyalarını görmek için 2. sayfaya tıklayınız.

1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published.