Ocak 2015 MTV Kampanyaları

World MTV Kampanyası

Worldcard sahipleri, 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında yapacakları 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Worldcard MTV kampanyası ile MTV ödemelerini Yapı Kredi Worldcard ile yapanlar, Sonax Hybrid Boya Koruma Paketi’ne 360 TL yerine 180 TL’ye sahip oluyor, ayrıca Sonax Antifrizli Konsantre Cam Suyu’nu da ücretsiz alabiliyorlar. Worldcard MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Maximum MTV Kampanyası

Maximum sahipleri, 2 Ocak – 2 Şubat 2015 tarihleri arasında yapacakları 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Maximum MTV kampanyasından faydalanan müşterilere ek olarak 28 Şubat 2015 tarihine kadar hizlial.com üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanıyorlar. Maximum MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Axess MTV Kampanyası

Axess sahipleri, 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında yapacakları 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit fırsatından faydalanabiliyorlar. Axess MTV kampanyasından faydalanan müşterilere ek olarak Energizer marka akülerde %30’a varan indirim fırsatı ve OtoPratik / Speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up olanağı sunuluyor. Axess MTV kampanyası detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2015 MTV kampanyalarını yazdık. Peki en uygun MTV kampanyası hangi bankanın? Bu şartlar altında, sağladığı 6 taksit imkanı ile en uygun MTV kampanyası DenizBank’ın diyebiliriz. DenizBank MTV kampanyasını; 500 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 5 taksit avantajı sunan Paraf Card MTV kampanyası ise, bugüne kadar açıklanan kampanyalar arasında 5 taksit imkanı ile ikinci en iyi kampanya diyebiliriz. En kötü MTV kampanyası ise 3 taksit imkanı için 300 TL alt limit koyan Axess MTV kampanyası gibi görünüyor.

1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *