Yapı Kredi Nuvo

Finansbank’ın enpara.com’u çıkarmasının ardından bir çok banka, benzer yöntemlerle genç bankacılık müşterilerini veya müşteri adaylarını etkilemeye çalışıyor. Bu bankalardan biri de yakın zamanda çıkardığı Nuvo ürünüyle Yapı Kredi Bankası. Nuvo, kullanıcılarına hesap ücreti yansıtmazken; Nuvo’da EFT/havale işlemleri ücretsiz, ayrıca çeşitli kampanyalar da sunuyor.

Yapı Kredi Nuvo nedir?

Yapı Kredi Nuvo, gençleri hedef almayan bir tür şubesiz bankacılık platformudur. Yapı Kredi Nuvo aracılığıyla, şubeye gitmeden bütün bankacılık işlemlerini internet veya mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirmek mümkün. Ayrıca, Nuvo üzerinden yapılan bankacılık işlemleri için herhangi bir ücret de ödenmiyor.

Enpara.com’dan farklı olarak, “Senin Nuvo’n” adı altında 3 farklı segmente yönelik farklı hizmetler sunuluyor.

1)      Nuvo Öğrenci: 18-26 yaş arasındaki kullanıcılar için

2)      Nuvo Genç Çalışan: 27 – 30 yaş arasındaki genç çalışanlar için

3)      Nuvo Klasik: 30 yaşın üzerindekiler için

Yapı Kredi Nuvo başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Nuvo’ya başvurmak için aşağıda verdiğim linke veya buraya tıklayabilirsiniz. Tıkladığınızda açılan sayfaya gerekli bilgileri girerek başvurunuzu tamamlar ve Nuvo kuryesinin vereceğiniz adrese gelmesini bekleyebilirsiniz.

https://internetsube.nuvo.com.tr/nuvo/nuvoApp.do

Yapı Kredi Nuvo faiz oranları yüksek mi?

Yapı Kredi Nuvo mevduat faizi şu sıralar 9.70% iken enpara.com’un faiz oranı ise 9.80%. Yani, Yapı Kredi Nuvo’nun faiz oranları enpara.com’a göre 10 baz puan daha düşük.

Yapı Kredi Nuvo Kart – Yapı Kredi Nuvo Kredi Kartı

Yapı Kredi Nuvo’ya üye olduğunuzda, mevduat hesaplarınız için Nuvo TLcard sahibi oluyorsunuz. Nuvo TLcard, yurtiçinde ve yurtdışında ve internet sitelerinde alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Nuvo üyeleri dilerlerse World Gold Card veya Play kart sahibi olabiliyorlar.

Yapı Kredi Nuvo Müşteri Hizmetleri

Yapı kredi Nuvo müşteri hizmetleri numarası 444 0 555 olup, bu numara Yapı Kredi Bankası ile birleşmiş olan KoçBank’ın eski çağrı merkezi numarasıdır.

Yapı Kredi Nuvo Kampanyaları

Yapı Kredi Nuvo’nun şu an üyelerine sunduğu en büyük kampanya, Nuvo TLcard ile yılsonuna kadar yapılacak 4 alışverişten 1’inin bedava olması. Bunun da limiti 50 lira ile sınırlı. Yapı Kredi Nuvo güncel kampanyalarını görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/Default.aspx

Leave a Reply

Your email address will not be published.