Mutluparam Açıldı

Şubat ayı başında, açılacağını duyurduğum, Abank’ın online mevduat ve kredi platformu mutluparam.com, dün hizmet vermeye başladı. Finansbank enpara.com, ING Turuncu Hesap ve TEB Marifetli Hesap’a rakip olarak yalnızca yüksek faiz oranlı mevduat ürünleri sunacağını düşündüğüm mutluparam.com, kredi ürünleri de sunuyor.

mutluparam faiz oranları nasıl?

32 gün ve üzeri mevduatta faiz oranı %12.5, yani enpara.com’un faiz oranının yarım puan üzerinde. Öte yanda gecelik faizi ise çok düşük. Enpara.com’un gecelik faizi %9.80 iken, mutluparam.com gecelik faiz oranı yalnızca %6.25. Bu haliyle rekabet etmekte zorlanacaktır.

Kredi tarafına baktığımızda ise, 18 aya kadar vadeli kredilerde oran aylık %1.25 iken, 18 aydan uzun vadeli kredilerde oran %1.35’e çıkıyor. Bu oran da rekabetçi değil maalesef. Yani, piyasada daha uygun oranlı kredi seçenekleri bulabilmek mümkün.

mutluparam nasıl çalışıyor?

mutluparam.com da enpara.com gibi bir dijital bankacılık platformu. Yani, bütün işlemlerin online olarak bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı ve şubeye gerek duyulmayan bir sistem. mutluparam.com’da mevduat hesabı açtırmak veya mutluparam.com’dan kredi başvurusu yapmak için öncelikle, bu linke tıklayarak online olarak başvurunuzu yapıyorsunuz. Daha sonra, başvuru evraklarınızı imzalamak için adresinize bir kurye görevlisi gelecek. Kuryenin yanında evrakları imzaladıktan sonra, evraklar Abank’ın operasyon biriminde kontrolden geçtikten sonra, mevduat hesabınız açılacak veya krediniz hesaba yatacaktır.mutluparam sistem

mutluparam başvuru

mutluparam.com’a başvurmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

https://www.mutluparam.com/home/index#!/nedir

Leave a Reply

Your email address will not be published.