mutluparam.com

Mevduat faizlerinin uzun bir aradan sonra tekrar yükselişe geçmesiyle, bankalardan da yeni mevduat ürünü haberleri gelmeye başladı. enpara.com gibi bankaların internet üzerinden açılan vadeli mevduat hesaplarına daha yüksek oran vermesi veya turuncu hesap gibi para çekilebilir mevduat ürünlerinin ortaya çıkması, yatırımları için yüksek getiri peşinde olan müşterilere yeni fırsatlar sunuyor. Finansbank enpara nokta com, ING Bank Turuncu Hesap ve TEB Marifetli Hesap ürünlerine yeni bir rakip Abank’tan geliyor.

Abank’ın geliştirdiği mutluparam.com henüz faaliyet geçmemiş olsa bile, internet sitesine girip ön kayıt yaptırabilme imkanınız var. mutluparam.com da enpara.com gibi müşterilerine yalnızca internet üzerinden hizmet vermeyi amaçlayan bir proje olacak. mutluparam.com için yaptığımız başvuru sonrasında, enpara.com’da olduğu gibi, bir kurye aracılığıyla sözleşme imzalayacak ve sonrasında EFT yoluyla para aktarıp, mevduat ürünlerine yatırım yapabileceğiz.

Şu an için mutluparam.com başvuru ve mutluparam.com faiz oranları konusunda maalesef detaylı bilgi sahibi değilim. Yakın zamanda uygulamanın detaylarının belli olmasıyla, sizlere mutluparam.com faiz oranları, mutluparam.com başvurusu ve mutluparam.com kampanyaları hakkında geniş bilgiler sunabileceğim.

Mevduat ürünleri alanında rekabetin artması biz tüketicilerin lehine olacak. Bakalım, mutluparam.com faiz oranları nasıl olacak ve ne tür kampanyalar yapacak? Enpara.com’un yaptığı yemeksepeti.com kampanyası ve internet alışverişlerinde %20 iade kampanyaları, enpara nokta com müşterileri tarafından oldukça beğenilmişti. Umarım mutluparam.com da güzel kampanyaları ile bizleri şaşırtır.

Comments
  1. Selim akıcı

    Yanlız bir düzeltme yapmak istiyorum. Enpara.com bildiğim kadarıyla kurye ile değil müşteri danışmanları aracılığıyla birebir sizinle iletişime geçiyor. Bazı istisnai durumlarda çok nadir olmak kaydı ile kurye tarafından size ulaşıldığını biliyorum ki. Örnek arkadaşım Vandan başvuru yaptığında kurye gitmişti. Bana ise müşteri danışmanı geldi..

    Umarım rekabet artar ve bizlerde en iyi şekilde yararlarınız…

Leave a Reply

Your email address will not be published.