ParaMara nedir?

Zamanında kredi kartını kaçırmış ve müşterilerin cebine kredi kartı sokmayı başaramamış olan bankalar, müşterilerin “cep”lerine mobil cüzdan ile girmeye çalışıyorlar. DenizBank’ın geliştirdiği fastPay uygulamasının büyük başarıya ulaşmasının ardından, kredi kartı rekabetinde geri kalan ING Bank da ParaMara uygulaması ile müşterilerin cep telefonlarına girmeyi başararak, ödeme ve para transferi pazarından pay kapmaya çalışıyor.

Peki nedir bu ParaMara?

ParaMara ING Bank’ın mobil cüzdan uygulamasıdır. iPhone, Android veya Windows 8 işletim sistemli cep telefonu sahipleri, ParaMara uygulamasını cep telefonlarına indirerek, alışveriş yapmaya ve para göndermeye başlayabilirler. ParaMara uygulamasını kullanabilmeniz için ING Bank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra, cep telefonunu bildiğiniz arkadaşlarınıza veya Facebook’taki arkadaşlarınıza ING müşterisi olmasalar dahi para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz parayı arkadaşlarınız herhangi bir ATM’den kolayca çekebilirler.

ParaMara ile nasıl alışveriş yapılır?

ParaMara uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra ininal kart oluşturarak, internetten alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

ParaMara kampanyaları nelerdir?

Uygulamayı cep telefonlarına indirip, daha sonra da yarattıkları ininal karta 23 Ocak’a kadar tüm ING Bank kartlarından, ParaMara içerisine eklediğiniz başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden, Migros, PTT veya diğer yüklemeye yetkili noktalardan ve havale ve EFT ile bakiye yüklemesi gerçekleştirerek 30 TL ödül kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.