ING Bank Emekli Maaşı Kampanyası

Türkiye’deki emekli sayısı 10 milyonun üzerinde. Yani ülke nüfusunun %15’ini emekliler oluşturuyor. Önceki yıllarda emekliler maaşlarını genellikler kamu bankalarından alıyor, uzun kuyruklar oluşuyordu. Kuyruklarda kalp krizi geçiren emekli, haber bültenlerinin vazgeçilmez klasiklerindendi. Her ne kadar emeklilerimiz şimdi de kıt kanaat geçiniyor olsalar da, en azından sıra beklemiyorlar.

Sayıları 10 milyonu aşan emeklileri etkileyebilmek için, bankalar maaşını taşıyan emeklilere çeşitli kampanyalar sunuyorlar. (Daha önce emekli maaşı kampanyaları ile ilgili yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.) Maaşını taşıyan emeklilere kampanya düzenleyen bankalar kervanına ING Bank da katıldı.

ING Bank emekli kampanyası ile emekli maaşını ING Bank’a taşıyan emeklilere 2 çeyrek altın ödül veriyor. Emekli maaşını taşıyıp, 10 bin TL kredi çeken emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyorlar.

30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olacak ING emekli maaşı kampanyasının şartlarına göre, maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler, 4 yıl boyunca bu bankadan maaş almayı taahhüt ederek 2 çeyrek altın kazanabiliyorlar. Emekli maaşını ING Bank’a taşıdıktan sonra, 36 ay vadeli ve 10 bin TL tutarında kredi çeken emekliler ise 3 çeyrek altınla ödüllendiriliyor. Kampanyanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Çeyrek altın ödülü güzel olsa da, emekli maaş kampanyasında taahhüt süresi 4 yıl gibi oldukça uzun bir süre olarak belirlenmiş. Diğer bankaların emekli maaşı kampanyalarına da göz atmanızda bir fayda var. Daha kısa taahhüt süresi ile daha yüksek ödül veren bankalar da mevcut. Emekli maaşını ING Bank’a taşımak isteyen emeklilerin ise acele etmesinde fayda var. ING Bank emeklilik kampanyasından, ilk 25 bin emekli faydalanabiliyor.

Comments
 1. ömer

  nasıl taşıyabilirim hem reklamde 2 altın diyosunuz teşekkürler

  • Can Balkan

   Ömer Bey,
   Size en yakın ING Bank şubesine 30 Eylül 2014 tarihine kadar başvurarak ING Bank emekli maaşı kampanyasına başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması durumunda 2 çeyrek altın karşılığı yaklaşık 3.2 gram altın hesabınıza yatırılır. Ayrıca kredi kullanırsanız, bir çeyrek altın daha almaya hak kazanırsınız. Detaylar için ING şubesini ziyaret edebilirsiniz.

 2. ismail varıcı

  Ben ing bankasından emekli maaşı alıyorum bankamdan memnunum b
  ize iki çeyrek altın kampanyası yok mu illa başka bankaya mı taşımam gerekiyor.bu sorunu halledebilirsin ingbank yetkilileri..haber bekliyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.